Ana sayfa > Tanıtım > Sevimli Panda TV Videoları ile Eğlenceli Yemek Yapma

Sevimli Panda TV Videoları ile Eğlenceli Yemek Yapma

Sevimli Panda TV Videoları ile Eğlenceli Yemek Yapma

Sevimli panda TV videoları ile eğlenceli yemek yapma işlemlerini çocukların severek yapmalarını sağlayabilirsiniz. Bu tür çalışmalardaki maksat çocukların yedikleri hakkında bu şekilde bilgi sahibi olmalarıdır. Bu şekilde yediklerinin ne olduğunu şekil ve yapı itibari ile nasıl birer özellik taşıdığını öğrenmektedirler.

Sebzelerin şekillerini renklerini ve kesildiğinde içinden ne çıkacağını basit bir şekilde öğrenmektedirler. Bu videolarda yiyecekler konusunda çocukların bilgilenerek annelerinin hazırladığı yemeklerin içinde ne olduğunu basit bir şekilde agulamalarını sağlamaktadır. Aldıkları tatların kaynağının ne olduğunu ve ne işe yaradığını oyun tarzında yapılan videolardaki oyuncakların yaptıklarından öğrenmektedir. Sizde çocuklarınızın bu şekilde bilinçlenmesini ve videoları seyrederek eğlenirken eğitim almasını istiyorsanız, Sevimli panda TV videoları ile eğlenceli yemek yapma videosunu ve diğer tüm videoları takip ederek seyretmelerini sağlayabilirsiniz.

Günümüzde geliştirilen internet bağlantılarının tüm mobil cihazlarda kullanılıyor olması mobil cihazlardan videolara ulaşım sağlayarak seyrettirme fırsatlarından yararlanabilirsiniz. İnstagramdan da takip ederek akıllı telefonunuzdan seyretmelerini sağlayabilirsiniz.

Sebzeleri Öğrenme ve Yemek Yapma Videosu Seyret

Sebzeleri öğretme ve yemek yapma videosu seyret diyerek internetten bulacağınız Youtube kanalı Sevimli panda TV videoları ile eğlenceli yemek yapma parçalarını seyrederek bilgilenmelerini sağlayabilirsiniz. Bu videoda öncelikle sebzeler tanıtılmaktadır. Öncelikle tüm sebzeleri bol su ile yıkamak için lavabo içine boşaltılmaktadır. Bundan sonra tek tek çeşmenin altında önce patlıcan mor rengini belirterek bol suda yıkanmaktadır.

Aynı zamanda sebzelerin bol suda yıkanması sayesinde hastalıklardan korunmamızın sağlanacağı belirtilmektedir. Bundan sonraki yıkanan patates, domates, mor soğan, mısır, brokoli, mantar yıkanarak tekrar suyunun süzüleceği kaba alınmaktadır. Bundan sonra yemek yapma işlemine başlamak için sebzeler dikine ortalarından kesilmektedir.

Kesme işlemi sırasında tekrar renkleri belirtilmektedir. Aynı zamanda renkleri aynı olan sebzeler burada tekrar belirtilmektedir. Sebzeler kesilirken iç kısımlarının nasıl olduğu da gösterilmektedir. Kap içine bırakılan sebzelerin renkleri aynı olanlar özellikle sırasıyla belirtilmektedir.

Tencere ve tavaya yerleştirilen sebzeler ateşte pişirildikten sonra her tabağa değişik sebzelerden denk gelecek şekilde servis yapılmaktadır. Burada özellikle sebzelerin renkleri konulu eğitim videosu sayesinde Sevimli panda TV videoları ile eğlenceli yemek yapma keyfi yaşatılmaktadır.  1. Bu yazıya şimdilik yorum yazılmamış.
  1. Şimdilik geri bağlantı yok